Paslaugos, kuriomis galite pasitikėti

+370 602 52 655   |   +370 658 98 998

Inžinerinių sistemų montavimas:

 Specializuojamės inžinerinių sistemų montavime, įskaitant šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir kitas technines sistemas. Mūsų komanda projektuoja ir montuoja inžinerines sistemas, atsižvelgdama į klientų poreikius ir pastatų specifikas. Taip pat teikiame periodinę priežiūrą, kad užtikrintume optimalų sistemos veikimą ir patikimumą.

Elektros darbai:

Mes teikiame elektros instaliacijų įrengimo paslaugas, kurios apima laidų, jungčių, apšvietimo ir kitų elektros įrenginių montavimą. Elektros įvadai, VEI pažymos. Mūsų specialistai atlieka profesionalius ir saugius elektros instaliacijų darbus, atitinkančius aukštus standartus ir reikalavimus.

Oras - oras sitemų pardavimas ir montavimas

Teikiame oro kondicionerių (oras -oras) pardavimo ir montavimo paslaugas. Mūsų specialistai padeda klientams atrasti tinkamus oro kondicionierius, kurie atitinka jų poreikius ir patalpų dydį. Po to mes atliekame profesionalų ir efektyvų oro kondicionierių montavimą, užtikrinant optimalų jų veikimą ir komfortą.

Oras - vanduo sistemų pardavimas ir montavimas

Teikiame šilumos siurblių oras - vanduo pardavimo ir montavimo paslaugas. Šilumos siurbliai yra efektyvūs ir aplinkai draugiški šildymo sprendimai. Mūsų specialistai padeda klientams pasirinkti tinkamą šilumos siurblį, o po to atliekame profesionalų ir kokybišką montavimą, užtikrinant optimalų šilumos siurblio veikimą ir energijos taupymą. Dirbame su įvairiais gamintojais.

Vidaus apdailos darbai

Mūsų įmonė teikia vidaus apdailos darbų paslaugas, kurios padeda jums sukurti jaukią, funkcionalią ir estetiškai patrauklią aplinką savo patalpose. Mūsų specialistai dirba su skirtingais vidaus apdailos elementais, tokiais kaip grindys, sienos, lubos, apšvietimas ir dekoratyviniai elementai. Mes naudojame aukštos kokybės medžiagas ir įrankius, siekdami užtikrinti puikų apdailos darbo rezultatą.

Išorės apdailos darbai

Mūsų įmonė taip pat specializuojasi išorės apdailos darbuose, kurie padeda pagerinti jūsų pastato išvaizdą ir apsaugoti nuo atmosferos sąlygų poveikio. Mūsų specialistai atlieka įvairius išorės apdailos darbus, tokius kaip fasadų apdaila, langų ir durų įrengimas, apšvietimas, terasų ir kiemo apdaila. Mes dirbame su įvairiomis medžiagomis ir technologijomis, siekdami užtikrinti ilgaamžiškumą ir estetinę pritaikymą.

Rekuperacija

Teikiame rekuperatorių pardavimo ir montavimo paslaugas. Rekuperacija leidžia atgauti šilumą arba šaltį iš patalpų ventiliacijos sistemos, taip sutaupant energiją. Mes padedame klientams pasirinkti tinkamą rekuperatorių, o mūsų specialistai atlieka profesionalų montavimą, užtikrinant optimalų veikimą ir sveiką patalpų klimatą.

Suvirinimo darbai

Suvirinimo darbai yra dar vienas mūsų pasiūlymo elementas. Mūsų suvirinimo specialistai yra patyrę ir įgudę TIG, MIG, aliuminio, nerūdijančio plieno ir juodojo metalo suvirinimo srityse. Mes galime atlikti suvirinimo darbus įvairiems projektams, tiek gamybinėse, tiek komercinėse arba gyvenamosiose patalpose.